Empati Florya

Empati Florya

Şenlikköy Mh. Yeşilada Sk. No:5 Göktaşlar Plaza Kat: 1-2 (Flyinn Avm Arkası) Florya Bakirköy / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 3 , Haziran ayında 35 ve toplamda 444 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Empati Florya

Şenlikköy Mh. Yeşilada Sk. No:5 Göktaşlar Plaza Kat: 1-2 (Flyinn Avm Arkası) Florya

Empati Öğretim  Kurumları; her ikisi de aynı zamanda sizler gibi birer veli olan, eğitim sektörünün her kademesinde gerek öğretmenlik gerek se uzun yıllar idarecilik deneyimi  yaşamış , sektörde 20 yılı aşkın hizmet vermiş değerli kurucularımızın, bu tecrübelerini ilk günkü aşk ve heyecanla sizlerle paylaşmak isteğinden doğdu.                                                                

Edindikleri deneyimleri  sayesinde,   empati yaparak,  hem öğrenci hem veli hem de ücret ödeyerek bilgilerinden istifade etmek istediğiniz kıymetli öğretmenlerimizin  beklentilerini tam manasıyla karşılayabilmeyi amaçladı. Bu niyetle  tüm ticari kaygılardan uzak olarak, geleceğin Türkiye’sine uygun nitelikli bireylerin yetiştirilmesine vesile olmak için yola çıktı.                                                      

Bunu yaparken;  altından daha  kıymetli olan çocuklarınızı bir kar tanesi narinliğinde görüp onlara tıpkı kendi çocukları gibi hassas davranmayı ilke edindi. Nasıl her kar tanesi birbirinden farklı ise ‘’her birey de birbirinden farklıdır’’ anlayışla ‘’her farklı bireye kendi farklılığına göre    yaklaşılmalı,  ona göre bir eğitim programı planlanmalı’’ prensibini benimsedi.                                                

İşte bu duygu ve düşüncelerle kurumun adı  Empati olarak belirlenirken, logosu da altın kar tanesi olarak tespit edildi.                                                         

Yukarıdaki duygu , düşünce  ve hedeflere uygun olarak;  gerek konsepti gerek eğitim modeli gerekse iletişim metodu; öğrenci, veli ve öğretmenlerimiz adına empati yaparak tasarlayıp geliştirdik.    

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00-19:00
Cumartesi09:00-19:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *