Kullanım Koşulları

Fırsat Portalı Sitemiz Türkiye Cumhuriyetindeki tüm işletmelerin ve web sitelerin ortak tanıtımını yapacağı bir web sitesidir.

Sitemiz üzerinden ücretli veya ücretsiz üyelik alarak tanıtımını yapan kişi veya kurumların istedikleri zaman tanıtımlarını kaldırma/düzenleme hakkı mevcuttur. firsatportali.com ekibi olarak bizler web sitemizin reklamını yapmakta ve bu duruma bağlı olarak sizlerinde reklamını yapmış bulunmaktayız. Reklamlar ile gelen ziyaretçilerimiz web site ana sayfamızı incelemekte ve ihtiyacı olan kategoriye yönlenmektedir.

Tanıtımınızı Gold Firma statüsüne çıkararak ve/veya Vitrin bölümünde yayınlayarak standart tanıtımlara nazaran 6 kat ön plana çıkartmış olursunuz. Genel itibariyle ziyaretçilerimiz gold firmaları incelemektedir

Eklenen içeriklerden üyeler kendileri sorumludur. Firmamızı ve şahsımızı ilgilendirmemektedir. Her üye eklemiş olduğu görsellerden, yazılardan firmanın kendisi sorumludur. Fırsat portalı, sektörel hizmetlerin firmaya kolaylık sağlamasıdır. Sizde firmanızı sektörlere ekleyerek firma rehberi ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sitenin tüm hakları firsatportali.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b materyallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.

İlanlarınıza yer veren, ücretsiz/ücretli bir ilan sitesi olan firsatportali.com ile güvenli bir şekilde ilanlarınızı yayınlama imkânına sahipsiniz. Pek çok kategoriye yer verilen bu sitede acil ilanlar, kargo bedava ilanlar, emlak, vasıta, alışveriş, iş makineleri/sanayi, hizmet, iş ilanları, yedek parça- aksesuar- tuning kategorilerinde istediğiniz ilanı arayıp bulabilir ve bu kategorilerde ilan verebilirsiniz. Ayrıca kısa yolların bulunduğu firsatportali.com adresinde aradığınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Firma ekle, ücretsiz ilan ver, sayesinde aradığınız her şeye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz, dilediğiniz her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Siteye facebook üzerinden de ulaşabilir aynı zamanda haberler başlığı altındaki yazıları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her alanda bazı kurallar ve düzenlemeler bulunduğu gibi bu kurallar firsatportali.com içinde geçerlidir. Web sitesi içeriğinde yer alan göreceğiniz her şey için yayıncı haklar koruma altındadır. Web sitemizde yer alan görüntüler, grafikler, görseller, ses dosyaları, metin ve animasyonlar için saklama, kopyalama, değiştirme ve çoğaltma konusunda izin verilmemektedir. firsatportali.com üzerindeki tüm yayınların telif hakları korunmakta ve dikkate alınmaktadır. İnternet üzerinde yer alan ve gerektiği durumlarda üçüncü şahısların kullanımına açık olan marka ve ürün işaretlerinin sınırsız olarak fikri ve sınaî mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlı bulunmaktadır. firsatportali.com adresinin marka ve logusu, firsatportali.com tarafından üretilmiş tüm ürünler ilgili bütün haklar firsatportali.com adresine aittir. Bu ürünlere ilişkin olan ve bu web sitesi üzerinde yer alan grafik, resim, metin ve video gibi tüm araçlar firsatportali.com izni olmadan çoğaltılamaz, elektronik veya basınlı yayınlar aracılığıyla kullanılamaz.

Üyelik sözleşmesi, gizlilik politikaları, güvenli alışveriş yapmanın ipuçlarına ulaşabileceğiniz bu başlıklarda kullanım koşullarının detaylarını da bulabilirsiniz. İletişim adresleri üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.